Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Solec-Zdrój – na sprzedaż i na wynajem Solec-Zdrój

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Targowa

Solec-Zdrój,świętokrzyskie

4 200 000 zł625 m² 6 720 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę budynku usługowego zlokalizowanego w sercu uzdrowiskowej miejscowości Solec-Zdrój woj. świętokrzyskie znanej z unikatowych wód siarczkowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Mościce,Tarnów(Solec-Zdrój + 40 km)

35,25 zł/m²482 m² 16 990 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wszechstronny lokal komercyjny w Tarnowie Mościcach - miejsce dla różnorodnych przedsięwzięć! Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu przestronnego i funkcjonalnego lokalu, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Urszulańska

Tarnów(Solec-Zdrój + 40 km)

1,25 zł/m²400 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, do wynajęcia lokale biurowe i usługowe o powierzchni całkowitej 400 m2 w kamienicy w centrum miasta. - kamienica - 1 piętro ; 150 m2, sala konferencyjna z tarasem, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Dąbrowa Tarnowska(Solec-Zdrój + 23 km)

615 000 zł197,18 m² 3 118,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal Z dużymi możliwościami adaptacji dąbrowa tarnowska - centrum! Nieruchomość stanowiąca lokal niemieszkalny - użytkowy, położony na pierwszym piętrze budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Tarnów(Solec-Zdrój + 40 km)

42,22 zł/m²36 m² 1 520 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 36m2, położony na parterze w budynku wolnostojącym przy ul. Słowackiego. Lokal po remoncie, na podłodze płytki. Czynsz najmu wynosi 42zł/m2 + media.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Tarnów

Krakowska,Tarnów(Solec-Zdrój + 40 km)

41 zł/m²70 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia ul. Jasna Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy znajdujący się w budynku wolnostojącym przy ul. Jasnej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Dąbrowa Tarnowska

Centrum,Dąbrowa Tarnowska(Solec-Zdrój + 23 km)

25 zł/m²20 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia blisko centrum W dąbrowie tarnowskiej! nowa, niższa cena! Położenie budynku: do wynajęcia lokal usytuowany na parterze. Działka o powierzchni 0,1506ha, budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, al. Mickiewicza

Centrum,Busko-Zdrój(Solec-Zdrój + 17 km)

30 zł/m²159,62 m² 4 789 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Mickiewicza 11, busko Zdrój Powierzchnia uż.: 159,62 m2 Liczba pomieszczeń: 8 Grunt: dz. ewid. nr 7 o pow. 2452 m2 Cena: 30,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, al. Mickiewicza

Centrum,Busko-Zdrój(Solec-Zdrój + 17 km)

30 zł/m²38,49 m² 1 155 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Adres: ul. Mickiewicza 11, busko Zdrój Powierzchnia uż.: 38,49 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 7 o pow. 2 452 m2 Cena: 30,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Jagiellońska

Czernia,Dąbrowa Tarnowska(Solec-Zdrój + 23 km)

30 zł/m²60,88 m² 1 826 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Jagiellońska 32, dąbrowa Tarnowska Powierzchnia najmu: 60,88 m2 Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: działka ewid. nr 869/1 o pow. 0,1587 ha Cena: 30 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Solec-Zdrój

Solec-Zdrój,świętokrzyskie

3 400 000 zł36 960 m² 91,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową usytuowaną w miejscowości uzdrowiskowej Solec Zdr. Mpzp - zabudowa uzdrowiskowa i usługowa oraz tereny zielone. Media - prąd, woda, kanalizacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sienkiewicza

Solec-Zdrój,świętokrzyskie

25 zł/m²40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowy Budynek Handlowo-Usługowy o łącznej powierzchni 900 m/2 w m. Solec-Zdrój przy ul. Sienkiewicza. Parking przy budynku Lokale użytkowe przeznaczone na: handel, usługi, gabinety lekarskie,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.